stomatolog-gwarancja

Gwarancja na wykonywane zabiegi!

Każdy pacjent u którego zostanie wykonana usługa stomatologiczna w naszej klinice ma prawo do 1,5 ROCZNEJ gwarancji. Gwarantujemy naszym pacjentom najwyższą skuteczność naszych prac gdy zostaną dopełnione następujące warunki:

  1. lekarz na pierwszej wizycie zbada stan uzębienia, wskaźniki higieny jamy ustnej i poinformuje pacjenta o wynikach kontroli. Jeżeli przed jakimkolwiek zabiegiem konieczne jest wykonanie skalingu ( usunięcia kamienia i złogów nazębnych) , poprawa stanu higieny czy odpowiednie przygotowanie uzębienia do dalszych działań , pacjent zostanie o tym poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na odpowiednie postępowanie. Dlatego zabieg może zostać odroczony do czasu gdy API (wskaźnik higieny) będzie mniejszy niż 35%.
  2. jeżeli pacjent życzy sobie wykonania jakiegokolwiek zabiegu na pierwszej wizycie , mimo iż lekarz wskazuje na niewłaściwą higienę i potrzebę przeprowadzenia skalingu , zabieg może być przeprowadzony , lecz gwarancja będzie przyznana tylko na 6 miesięcy (czyli do daty kolejnej wizyty związanej z kontrolą higieny i jakości wykonanej pracy). Wtedy w zależności od stanu higieny , gwarancja może być przedłużona , bądź nie.
  3. pacjent zobowiązuje się do ścisłego przestrzegania zaleceń lekarza oraz do wykonywania płatnych: skalingów co 6 miesięcy wizyt kontrolnych u lekarza prowadzącego co 12 miesięcy (tolerancja do 1 miesiąca),
  4. jeżeli pacjent nie zastosuje się do wyżej wymienionych ustaleń, utraci gwarancję.
pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski

Potrzeby każdego pacjenta są różne, dlatego by najlepiej zaplanować czas i skierować do opowiedniego specjalisty, prosimy o kontakt telefoniczny .