Poznaj nas

Zespół

dr n. med

Agata Furmanek-Kostulska

Specjalista Periodontolog

W 2004 roku ukończyłam studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Następnie odbyłam staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii w Łodzi.

Jestem autorem kilku prac zamieszczonych w polskich czasopismach stomatologicznych (Magazyn Stomatologiczny, Poradnik Stomatologiczny, E-dentico)  oraz czynnym członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego.

Uczestniczyłam w kilkunastu kursach doszkalających m.in. z protetyki stomatologicznej, implantologii, periodontologii i stomatologii estetycznej oraz brałam czynny udział w wielu konferencjach stomatologicznych prezentując prace naukowe. W dalszym ciągu mam zamiar podnosić swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom wysoki poziom usług stomatologicznych z wykorzystaniem nowoczesnych metod leczenia.

Od października 2006 roku byłam słuchaczką Stacjonarnego Studium Doktoranckiego przy Zakładzie Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej Katedry Chirurgii Stomatologicznej i Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W czerwcu 2011 roku popełniłam rozprawę na stopień doktora nauk medycznych pt.: “Ocena kliniczna przydatności żelu z koenzymem Q10 w leczeniu chorób przyzębia”, którą obroniłam z wyróżnieniem.

Od 2009 odbywałam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie periodontologii. Egzamin specjalizacyjny zdałam 16.04.2014 roku.

 

Rozwiń Zwiń

lek.

Marta Ciechowicz

Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją

Tytuł lekarza dentysty na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi uzyskałam w 2011 roku.

Od początku swojej kariery zawodowej, zajmowałam się głównie  stomatologią odtwórczą i endodoncją, które z czasem, stały się moją pasją.

W 2017 roku ukończyłam szkolenie specjalizacyjne i uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. W dalszym ciągu pogłębiam i aktualizuję swoją wiedzę w tej dziedzinie poprzez udział w różnych szkoleniach, kursach i konferencjach.

Jestem osobą rzetelna i skrupulatną. Dążącą zawsze do uzyskania najlepszego efektu terapeutycznego i spełnienia oczekiwań pacjenta. Dzięki swojej otwartości i empatii łatwo nawiązuję dobre relacje z pacjentami.

Poza pracą interesuje mnie zdrowy styl życia i podróże w gronie przyjaciół. W wolnych chwilach zajmuję się rękodziełem.

 

Rozwiń Zwiń

lek.

Wiktor Przybył

Zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją, chirurgią stomatologiczną oraz stomatologią dziecięcą

Ukończyłem studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, szczególnie z dziedziny endodoncji i stomatologii zachowawczej. Jestem miłośnikiem mikroskopu, uwielbiam pracę w powiększeniu podczas której można dostrzec każdy istotny, ukryty szczegół.

W wolnych chwilach poszukuję nowych smaków i poznaje zakątki świata. Jestem amatorem sportów motorowych oraz jazdy wyczynowej na nartach.

asystentka

Joanna Gertner

Pracuję w gabinecie od 2017 roku jako asystentka stomatologiczna. Ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym studium na kierunku Higienistka Stomatologiczna, wcześniej studiowałam Ratownictwo Medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od 2018 roku jestem dodatkowo Abmasadorką firmy Colgate. Moją pracę traktuje jako pasję, dlatego nigdy nie czuje się w niej znudzona i zmęczona.

asystentka

Maryna Frunza

Przyjechałam do Polski z Ukrainy w 2018 roku. W gabinecie pracuje od 2019 roku jako asystentka stomatologiczna. W 2011 roku ukończyłam Dnipropietrowski Narodowy Uniwersytet Transportu Kolejowego kierunek inżynier-mechanik, w 2020 roku ukończyłam Szkołę Policealną SKK, kierunek asystentka stomatologiczna. Moje życie na Ukrainie było związane z koleją,ale zawszę marzyłam o pracy w medycynie, swoje marzenie mogłam zrealizować w Polsce. W moją pracę w gabinecie wkładam całe serce, pełne zaangażowanie oraz ogrom wiedzy. Dbam o zadowolenie i komfort naszych pacjentów.

pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski

Potrzeby każdego pacjenta są różne, dlatego by najlepiej zaplanować czas i skierować do opowiedniego specjalisty, prosimy o kontakt telefoniczny .