Poznaj nas

Zespół

DSC01417

dr n. med

Agata Furmanek-Kostulska

Specjalista Periodontolog

W 2004 roku ukończyłam studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Następnie odbyłam staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii w Łodzi.

Jestem autorem kilku prac zamieszczonych w polskich czasopismach stomatologicznych (Magazyn Stomatologiczny, Poradnik Stomatologiczny, E-dentico)  oraz czynnym członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego.

 

Uczestniczyłam w kilkunastu kursach doszkalających m.in. z protetyki stomatologicznej, implantologii, periodontologii i stomatologii estetycznej oraz brałam czynny udział w wielu konferencjach stomatologicznych prezentując prace naukowe. W dalszym ciągu mam zamiar podnosić swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom wysoki poziom usług stomatologicznych z wykorzystaniem nowoczesnych metod leczenia.

Od października 2006 roku byłam słuchaczką Stacjonarnego Studium Doktoranckiego przy Zakładzie Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej Katedry Chirurgii Stomatologicznej i Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W czerwcu 2011 roku popełniłam rozprawę na stopień doktora nauk medycznych pt.: “Ocena kliniczna przydatności żelu z koenzymem Q10 w leczeniu chorób przyzębia”, którą obroniłam z wyróżnieniem.

Od 2009 odbywałam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie periodontologii. Egzamin specjalizacyjny zdałam 16.04.2014 roku.

 

Rozwiń Zwiń
DSC01484as

lek. dent.

Marta Ciechowicz

Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją

Tytuł lekarza dentysty na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi uzyskałam w 2011 roku.

Od początku swojej kariery zawodowej, zajmowałam się głównie  stomatologią odtwórczą i endodoncją, które z czasem, stały się moją pasją.

 

W 2017 roku ukończyłam szkolenie specjalizacyjne i uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. W dalszym ciągu pogłębiam i aktualizuję swoją wiedzę w tej dziedzinie poprzez udział w różnych szkoleniach, kursach i konferencjach.

Jestem osobą rzetelna i skrupulatną. Dążącą zawsze do uzyskania najlepszego efektu terapeutycznego i spełnienia oczekiwań pacjenta. Dzięki swojej otwartości i empatii łatwo nawiązuję dobre relacje z pacjentami.

Poza pracą interesuje mnie zdrowy styl życia i podróże w gronie przyjaciół. W wolnych chwilach zajmuję się rękodziełem.

 

Rozwiń Zwiń
stomatologia-rabien-kinga-drobinska

lek. dent.

Kinga Drobińska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie studiów brałam czynny udział w pracach prowadzonych przy studenckim kole naukowym Zakładu Endodoncji UM w Łodzi. Byłam również aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Staż podyplomowy odbyłam w Instytucie Stomatologii Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi.

 

Zdobyłam I Nagrodę w ogólnopolskim konkursie studentów stomatologii w zakresie Endodoncji oraz III miejsce w XXI konferencji naukowej studentów stomatologii im. Michała Kłopotowskiego w kategorii prac kliniczno-doświadczalnych. Jestem współautorem kilku publikacji naukowych.

Odbyłam szereg kursów, szkoleń i warsztatów, głównie z zakresu Endodoncji. Nie stoję w miejscu, nieustannie poszukuję szans na rozwój i zdobywanie wiedzy. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje oraz poszerzam zakres wykonywanych przeze mnie zabiegów.

W swojej codziennej praktyce zajmuję się leczeniem kanałowym z wykorzystaniem mikroskopu, stomatologią zachowawczą oraz stomatologią dziecięcą. W trakcie wizyt staram się stworzyć przyjazną atmosferę, a także zachować jak najwyższe standardy prowadzonych zabiegów.

W czasie wolnym od pracy spełniam się jako mama, nie zaniedbując również swoich innych pasji – podróży oraz czytania książek.

 

Rozwiń Zwiń
IMG_20221018_094856

lek. dent.

Piotr Tkaczyński

Studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ukończyłem w 2011 roku. W trakcie studiów odbyłem praktyki w King’s College w Londynie. Pierwsze doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentem zdobyłem pracując jako pielęgniarz w Marylebone Health Centre w Londynie. Spędziłem tam rok urlopu dziekańskiego w trakcie trwania studiów.

Po odbyciu stażu podyplomowego związałem się zawodowo z Poradnią Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji Instytutu Stomatologii w Łodzi, gdzie aktualnie odbywam szkolenie specjalizacyjne. Od początku samodzielnej pracy zajmuje się endodoncją oraz leczeniem zachowawczym przy użyciu mikroskopu zabiegowego.

W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, szczególną przyjemność sprawiają mi długie, samotne trasy. Swój wolny czas staram się dzielić między rozwój zawodowy oraz zainteresowania: literaturę, kino oraz muzykę.

DSC09420-EditAs_2

lek. dent.

Aneta Łazińska-Czyżewska

Ukończyłam z wyróżnieniem studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi.
Staż podyplomowy odbyłam w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej – Centralnego Szpitala Weteranów w Łodzi.
Po ukończeniu stażu pracowałam w Zakładzie Propedeutyki Instytutu Stomatologii w Łodzi.

Ponieważ zależało mi na dalszym rozwoju zawodowym, rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne i w roku 2008 uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją.

W dalszym ciągu dbam o podnoszenie swoich kwalifikacji i uczestniczę w kursach, szkoleniach oraz webinarach.
W codziennej praktyce zajmuję się stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz chirurgią stomatologiczną.

Dbam o przyjazną i miłą atmosferę w trakcie wizyt, aby zapewnić pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
Zadowolenie i uśmiech moich podopiecznych stanowią dla mnie ogromną satysfakcję i nagrodę.

stomatologia-rabien-monika-lutka

higienistka stomatologiczna

Monika Marędziak-Możdżeń

Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęłam w 2019 roku rozpoczynając naukę w szkole jako Asystentka stomatologiczna.

Wcześniej pracowałam w firmie zarządzającej nieruchomościami na terenie całej Polski. Wypalenie sprawiło, że chciałam zmienić swoje życie zawodowe.

Od pierwszej chwili w gabinecie czułam,ze jest to moje miejsce. W 2021 roku skończyłam szkolę uzyskując tytuł Higienistki Stomatologicznej. Obecnie szlifuję swoje umiejętności aby codziennie dbać o zdrowy i piękny uśmiech pacjentów.

IMG_20221010_121958

higienistka stomatologiczna

Renata Żukowska

Jestem absolwentką Technikum Chemicznego oraz Wyższej Szkoły Finansów i Informatyki. Od ponad 20 lat związana jestem zawodowo z branżą stomatologiczną. Podążając za nowymi standardami, rozpoczęłam naukę na kierunku Higienistka Stomatologiczna, którą ukończyłam w 2020 r. Dzięki temu zrozumiałam, że moje duże pokłady empatii i chęć niesienia pomocy mogę wykorzystać podczas pracy z pacjentem dbając o jego potrzeby.

Nieustannie podnoszę swoje kompetencje i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Kilka lat temu nawiązałam również długofalową współpracę z firmą Colgate jako ambasadorka marki.

W wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom – fotografii kulinarnej, lekturze oraz odkrywam i zwiedzam ciekawe miejsca.

IMG_20221009_102405

higienistka stomatologiczna

Anna Chojnacka

Ukończyłam studia licencjackie z zakresu Technik Dentystycznych  na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na kierunku Zdrowie Publiczne. Chcąc promować zdrowy i piękny uśmiech, poszerzam dodatkowo swoją wiedzę w szkole policealnej z zakresu higieny stomatologicznej. 

Jestem osobą ambitną, wytrwale dążącą do wyznaczonego sobie celu. 

Poza uczelnią i pracą przenoszę się do świata książek oraz próbuję swoich sił na ścianie wspinaczkowej. 

pl_PLPolski

W związku z sytuacją epidemiologiczną, od dnia 30 marca 2020 r,
w gabinecie pracujemy w trybie wyjątkowym i przyjmuje pacjentów 
bólowych i potrzebujących natychmiastowej pomocy.

Aby zapewnić Państwu jak najbezpieczniejsze warunki wizyty podjęliśmy następujące działania:

  • Personel medyczny dla każdego pacjenta zakłada jednorazowe środki ochrony osobistej (maska, fartuch, czepek, ochraniacze na obuwie).
  • Po każdej wizycie gabinet jest odkażany (środki do dezynfekcji i lampa UV) i wietrzony.
  • W gabinecie może znajdować się tylko jedna osoba. Osoby towarzyszące proszone są o pozostanie w samochodzie lub na zewnątrz budynku. W przypadku przyjęć dzieci, w gabinecie może znajdować wraz z dzieckiem jeden rodzic lub opiekun prawny.
  • Rejestracja pacjentów odbywa się tylko telefonicznie – 662 337 307 lub 692 360 944. W czasie tej rejestracji odbywa się wstępna ocena ryzyka epidemiologicznego.
  • Do gabinetu mają wstęp tylko pacjenci umówieni.
  • Po dotarciu na miejsce, prosimy poczekać w samochodzie – jak gabinet będzie gotowy, zadzwonimy po Państwa.
  • Jeżeli mięli Państwo kontakt z osobą zakażoną prosimy o odwołanie wizyty.
  • Na początku wizyty zostaną Państwo poproszeni o umycie rąk i ich dezynfekcję oraz wypełnienie ankiety. Na rzeczy osobiste (portfel, telefon, okulary, torebka itp.) dostaną Państwo torebkę jednorazową, w której zabierzecie ww przedmioty ze sobą.

Potrzeby każdego pacjenta są różne, dlatego by najlepiej zaplanować czas i skierować do opowiedniego specjalisty, prosimy o kontakt telefoniczny .