Usługi stomatologiczne

Wybielanie zębów

Wybielanie materiałami sprawdzonymi w krajach Europy zachodniej i USA, np. NiteWhite oraz Opalesscense.

Zapraszamy do wybielania zębów metodą nakładkową, która składa się z dwóch etapów: gabinetowego i domowego. Na pierwszej wizycie zostanie pobrany wycisk, na podstawie którego pracownia wykona model oraz nakładki do wybielania. Na kolejnej wizycie pacjent otrzymuje nakładki wraz z preparatami do wybielania i znoszącymi nadwrażliwość, która jest częstym objawem w trakcie wybielania. Pacjent w domu stosuje tę metodę do momentu aż kolor zębów będzie satysfakcjonujący. Dzięki temu, że pacjent stosuje mniejsze stężenia preparatu przez dłuższy czas metoda ta jest uznana za najmniej szkodliwą dla zębów.

pl_PLPolski

W związku z sytuacją epidemiologiczną, od dnia 30 marca 2020 r,
w gabinecie pracujemy w trybie wyjątkowym i przyjmuje pacjentów 
bólowych i potrzebujących natychmiastowej pomocy.

Aby zapewnić Państwu jak najbezpieczniejsze warunki wizyty podjęliśmy następujące działania:

  • Personel medyczny dla każdego pacjenta zakłada jednorazowe środki ochrony osobistej (maska, fartuch, czepek, ochraniacze na obuwie).
  • Po każdej wizycie gabinet jest odkażany (środki do dezynfekcji i lampa UV) i wietrzony.
  • W gabinecie może znajdować się tylko jedna osoba. Osoby towarzyszące proszone są o pozostanie w samochodzie lub na zewnątrz budynku. W przypadku przyjęć dzieci, w gabinecie może znajdować wraz z dzieckiem jeden rodzic lub opiekun prawny.
  • Rejestracja pacjentów odbywa się tylko telefonicznie – 662 337 307 lub 692 360 944. W czasie tej rejestracji odbywa się wstępna ocena ryzyka epidemiologicznego.
  • Do gabinetu mają wstęp tylko pacjenci umówieni.
  • Po dotarciu na miejsce, prosimy poczekać w samochodzie – jak gabinet będzie gotowy, zadzwonimy po Państwa.
  • Jeżeli mięli Państwo kontakt z osobą zakażoną prosimy o odwołanie wizyty.
  • Na początku wizyty zostaną Państwo poproszeni o umycie rąk i ich dezynfekcję oraz wypełnienie ankiety. Na rzeczy osobiste (portfel, telefon, okulary, torebka itp.) dostaną Państwo torebkę jednorazową, w której zabierzecie ww przedmioty ze sobą.

Potrzeby każdego pacjenta są różne, dlatego by najlepiej zaplanować czas i skierować do opowiedniego specjalisty, prosimy o kontakt telefoniczny .