Usługi stomatologiczne

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca skupi się na leczeniu najmłodszych pacjentów. Bardzo ważną rolę pełni tu profilaktyka. Takie zabiegi jak lakierowanie czy lakowanie zębów, wzmacniają szkliwo i zmniejszają ryzyko pojawienia się próchnicy. Równie ważna jest higiena i instruktaż szczotkowania oraz zalecenia dietetyczne. Stomatologia dziecięca to nie tylko wyzwanie dla dziecka, ale również dla lekarza, dlatego tak ważne są wizyty adaptacyjne. Każdy młody pacjent zostanie nagrodzony prezentem, który będzie sam mógł sobie wybrać.

Zabiegi:

– wizyty adaptacyjne

– higienizacja i instruktaż higieny i diety

– lakierowani

– lakowanie

– kolorowe wypełnienia

pl_PLPolski

W związku z sytuacją epidemiologiczną, od dnia 30 marca 2020 r,
w gabinecie pracujemy w trybie wyjątkowym i przyjmuje pacjentów 
bólowych i potrzebujących natychmiastowej pomocy.

Aby zapewnić Państwu jak najbezpieczniejsze warunki wizyty podjęliśmy następujące działania:

  • Personel medyczny dla każdego pacjenta zakłada jednorazowe środki ochrony osobistej (maska, fartuch, czepek, ochraniacze na obuwie).
  • Po każdej wizycie gabinet jest odkażany (środki do dezynfekcji i lampa UV) i wietrzony.
  • W gabinecie może znajdować się tylko jedna osoba. Osoby towarzyszące proszone są o pozostanie w samochodzie lub na zewnątrz budynku. W przypadku przyjęć dzieci, w gabinecie może znajdować wraz z dzieckiem jeden rodzic lub opiekun prawny.
  • Rejestracja pacjentów odbywa się tylko telefonicznie – 662 337 307 lub 692 360 944. W czasie tej rejestracji odbywa się wstępna ocena ryzyka epidemiologicznego.
  • Do gabinetu mają wstęp tylko pacjenci umówieni.
  • Po dotarciu na miejsce, prosimy poczekać w samochodzie – jak gabinet będzie gotowy, zadzwonimy po Państwa.
  • Jeżeli mięli Państwo kontakt z osobą zakażoną prosimy o odwołanie wizyty.
  • Na początku wizyty zostaną Państwo poproszeni o umycie rąk i ich dezynfekcję oraz wypełnienie ankiety. Na rzeczy osobiste (portfel, telefon, okulary, torebka itp.) dostaną Państwo torebkę jednorazową, w której zabierzecie ww przedmioty ze sobą.

Potrzeby każdego pacjenta są różne, dlatego by najlepiej zaplanować czas i skierować do opowiedniego specjalisty, prosimy o kontakt telefoniczny .