IMG_20230504_163143

Osteodensyfikacja – nowa metoda pracy

Jesteśmy dumni z naszej dr Agaty Furmanek-Kostulskiej, która ukończyła specjalistyczny kurs z osteodensyfikacji – nowoczesnej techniki zagęszczania kości stosowanej w stomatologii.

Technologia zagęszczania tkanki kości wspierana jest specjalistycznymi wiertłami Densah. W przeciwieństwie do standardowych wierteł, drążą otwór w kości nie usuwając z niej samej tkanki kostnej. Przesuwają kość na boki i ku górze, co pomaga np. unikać tradycyjnego zabiegu podnoszenia dna zatoki szczękowej, który jest bardzo inwazyjny, a konieczny w przypadku niewystarczającej ilości kości w szczęce przed implantacją. Zagęszczanie wspiera utrzymanie implantów zębowych, a także poprawia trwałość i stabilność mostów czy protez.

Dzięki tej metodzie możemy pomóc naszym pacjentom z osteoporozą i innymi chorobami kostnymi a sam zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Jesteśmy gotowi, by pomóc i służyć radą, więc zapraszamy do naszego gabinetu w Rąbieniu!

https://www.facebook.com/stomatologia.rabien

https://www.instagram.com/stomatologia_rabien.pl/

pl_PLPolski

W związku z sytuacją epidemiologiczną, od dnia 30 marca 2020 r,
w gabinecie pracujemy w trybie wyjątkowym i przyjmuje pacjentów 
bólowych i potrzebujących natychmiastowej pomocy.

Aby zapewnić Państwu jak najbezpieczniejsze warunki wizyty podjęliśmy następujące działania:

  • Personel medyczny dla każdego pacjenta zakłada jednorazowe środki ochrony osobistej (maska, fartuch, czepek, ochraniacze na obuwie).
  • Po każdej wizycie gabinet jest odkażany (środki do dezynfekcji i lampa UV) i wietrzony.
  • W gabinecie może znajdować się tylko jedna osoba. Osoby towarzyszące proszone są o pozostanie w samochodzie lub na zewnątrz budynku. W przypadku przyjęć dzieci, w gabinecie może znajdować wraz z dzieckiem jeden rodzic lub opiekun prawny.
  • Rejestracja pacjentów odbywa się tylko telefonicznie – 662 337 307 lub 692 360 944. W czasie tej rejestracji odbywa się wstępna ocena ryzyka epidemiologicznego.
  • Do gabinetu mają wstęp tylko pacjenci umówieni.
  • Po dotarciu na miejsce, prosimy poczekać w samochodzie – jak gabinet będzie gotowy, zadzwonimy po Państwa.
  • Jeżeli mięli Państwo kontakt z osobą zakażoną prosimy o odwołanie wizyty.
  • Na początku wizyty zostaną Państwo poproszeni o umycie rąk i ich dezynfekcję oraz wypełnienie ankiety. Na rzeczy osobiste (portfel, telefon, okulary, torebka itp.) dostaną Państwo torebkę jednorazową, w której zabierzecie ww przedmioty ze sobą.

Potrzeby każdego pacjenta są różne, dlatego by najlepiej zaplanować czas i skierować do opowiedniego specjalisty, prosimy o kontakt telefoniczny .