instagram 2

Implantologia w gabinecie

Braki w uzębieniu potrafią odebrać pewność siebie oraz przeszkadzają w jedzeniu czy wyraźnym mówieniu. Marzysz o pięknym uśmiechu, który wygląda zdrowo i naturalnie? Mamy na to odpowiedź: implanty zębowe. Co to takiego?

Implant zębowy to niewielka, najczęściej tytanowa, śruba, która po wszczepieniu w kość szczęki zastępuje korzeń zęba. Na niej montowana jest korona ceramiczna, której odcień możemy dopasować do odcienia Twoich naturalnych zębów!

Korzystając z indywidualnie przygotowanego szablonu poprawiamy jakość i precyzję zabiegu oraz oszczędzamy czas. Stosowana przez nas implantacja nawigowana to jedna z najnowocześniejszych procedur wykorzystywana w najlepszych gabinetach na świecie.

Zabieg jest mało inwazyjny, często nawet nie wymaga szycia rany – sam w sobie jest w stu procentach bezpieczny, dlatego nie należy się go obawiać.Dzięki implantom Twój uśmiech na nowo uzyska piękny blask!Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

Zapisy +48 662 337 307

https://www.facebook.com/stomatologia.rabien

https://www.instagram.com/stomatologia_rabien.pl/

pl_PLPolski

W związku z sytuacją epidemiologiczną, od dnia 30 marca 2020 r,
w gabinecie pracujemy w trybie wyjątkowym i przyjmuje pacjentów 
bólowych i potrzebujących natychmiastowej pomocy.

Aby zapewnić Państwu jak najbezpieczniejsze warunki wizyty podjęliśmy następujące działania:

  • Personel medyczny dla każdego pacjenta zakłada jednorazowe środki ochrony osobistej (maska, fartuch, czepek, ochraniacze na obuwie).
  • Po każdej wizycie gabinet jest odkażany (środki do dezynfekcji i lampa UV) i wietrzony.
  • W gabinecie może znajdować się tylko jedna osoba. Osoby towarzyszące proszone są o pozostanie w samochodzie lub na zewnątrz budynku. W przypadku przyjęć dzieci, w gabinecie może znajdować wraz z dzieckiem jeden rodzic lub opiekun prawny.
  • Rejestracja pacjentów odbywa się tylko telefonicznie – 662 337 307 lub 692 360 944. W czasie tej rejestracji odbywa się wstępna ocena ryzyka epidemiologicznego.
  • Do gabinetu mają wstęp tylko pacjenci umówieni.
  • Po dotarciu na miejsce, prosimy poczekać w samochodzie – jak gabinet będzie gotowy, zadzwonimy po Państwa.
  • Jeżeli mięli Państwo kontakt z osobą zakażoną prosimy o odwołanie wizyty.
  • Na początku wizyty zostaną Państwo poproszeni o umycie rąk i ich dezynfekcję oraz wypełnienie ankiety. Na rzeczy osobiste (portfel, telefon, okulary, torebka itp.) dostaną Państwo torebkę jednorazową, w której zabierzecie ww przedmioty ze sobą.

Potrzeby każdego pacjenta są różne, dlatego by najlepiej zaplanować czas i skierować do opowiedniego specjalisty, prosimy o kontakt telefoniczny .