Capture

Zabieg wszczepienia implantu – krok w stronę pięknego uśmiechu!

Implantologia to dziedzina stomatologii, która zajmuje się wszczepianiem implantów zębowych jako zastępców naturalnych zębów. Implanty wykonane są z trwałych materiałów i stanowią podstawy dla koron, mostów lub protez. Dzięki postępowi technologicznemu i medycznemu, implantologia umożliwia przywrócenie pacjentom pełnej funkcji zgryzu i naturalnego uśmiechu.

Jeśli jesteście niezdecydowani lub macie pytania dotyczące wstawiania implantów, śmiało zapraszamy do skorzystania z konsultacji u dr Agaty Furmanek-Kostulskiej – to specjalistka z wieloletnim doświadczeniem w różnych obszarach stomatologii. Jej wiedza i umiejętności gwarantują, że każdy pacjent zostanie poddany zabiegowi z najwyższą starannością oraz komfortem.

Zapraszamy! 662 337 307

https://www.facebook.com/stomatologia.rabien

https://www.instagram.com/stomatologia_rabien.pl/

pl_PLPolski

W związku z sytuacją epidemiologiczną, od dnia 30 marca 2020 r,
w gabinecie pracujemy w trybie wyjątkowym i przyjmuje pacjentów 
bólowych i potrzebujących natychmiastowej pomocy.

Aby zapewnić Państwu jak najbezpieczniejsze warunki wizyty podjęliśmy następujące działania:

  • Personel medyczny dla każdego pacjenta zakłada jednorazowe środki ochrony osobistej (maska, fartuch, czepek, ochraniacze na obuwie).
  • Po każdej wizycie gabinet jest odkażany (środki do dezynfekcji i lampa UV) i wietrzony.
  • W gabinecie może znajdować się tylko jedna osoba. Osoby towarzyszące proszone są o pozostanie w samochodzie lub na zewnątrz budynku. W przypadku przyjęć dzieci, w gabinecie może znajdować wraz z dzieckiem jeden rodzic lub opiekun prawny.
  • Rejestracja pacjentów odbywa się tylko telefonicznie – 662 337 307 lub 692 360 944. W czasie tej rejestracji odbywa się wstępna ocena ryzyka epidemiologicznego.
  • Do gabinetu mają wstęp tylko pacjenci umówieni.
  • Po dotarciu na miejsce, prosimy poczekać w samochodzie – jak gabinet będzie gotowy, zadzwonimy po Państwa.
  • Jeżeli mięli Państwo kontakt z osobą zakażoną prosimy o odwołanie wizyty.
  • Na początku wizyty zostaną Państwo poproszeni o umycie rąk i ich dezynfekcję oraz wypełnienie ankiety. Na rzeczy osobiste (portfel, telefon, okulary, torebka itp.) dostaną Państwo torebkę jednorazową, w której zabierzecie ww przedmioty ze sobą.

Potrzeby każdego pacjenta są różne, dlatego by najlepiej zaplanować czas i skierować do opowiedniego specjalisty, prosimy o kontakt telefoniczny .