regeneracja

Rekonstrukcja kości przyzębia

Czy wiesz, że rekonstrukcja kości przyzębia to innowacyjny zabieg, który pozwala na osadzenie implantu zęba w miejscach, gdzie wcześniej było to niemożliwe?


Krótko o zabiegu: Podczas rekonstrukcji kości używamy zaawansowanych technik i materiałów, które pozwalają nam odbudować ubytki w strukturze kości szczęki lub żuchwy. Dzięki temu implanty zyskują mocne i stabilne podłoże, co zwiększa skuteczność i trwałość leczenia implantologicznego. Wybór odpowiedniej metody rekonstrukcji zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta, zdrowia ogólnego, wielkości ubytku kostnego i preferencji lekarza.
Co najważniejsze, rekonstrukcja kości pod implant przeprowadzana jest przez doświadczonych specjalistów, co minimalizuje ryzyko powikłań. Twoje zdrowie i komfort są dla nas priorytetem!


Jeśli marzysz o pięknym uśmiechu i funkcjonalnych zębach, zapraszamy Cię do naszego gabinetu. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania i rozwieje Twoje wątpliwości.

+48 662 337 307

https://www.facebook.com/stomatologia.rabien

https://www.instagram.com/stomatologia_rabien.pl/

pl_PLPolski

W związku z sytuacją epidemiologiczną, od dnia 30 marca 2020 r,
w gabinecie pracujemy w trybie wyjątkowym i przyjmuje pacjentów 
bólowych i potrzebujących natychmiastowej pomocy.

Aby zapewnić Państwu jak najbezpieczniejsze warunki wizyty podjęliśmy następujące działania:

  • Personel medyczny dla każdego pacjenta zakłada jednorazowe środki ochrony osobistej (maska, fartuch, czepek, ochraniacze na obuwie).
  • Po każdej wizycie gabinet jest odkażany (środki do dezynfekcji i lampa UV) i wietrzony.
  • W gabinecie może znajdować się tylko jedna osoba. Osoby towarzyszące proszone są o pozostanie w samochodzie lub na zewnątrz budynku. W przypadku przyjęć dzieci, w gabinecie może znajdować wraz z dzieckiem jeden rodzic lub opiekun prawny.
  • Rejestracja pacjentów odbywa się tylko telefonicznie – 662 337 307 lub 692 360 944. W czasie tej rejestracji odbywa się wstępna ocena ryzyka epidemiologicznego.
  • Do gabinetu mają wstęp tylko pacjenci umówieni.
  • Po dotarciu na miejsce, prosimy poczekać w samochodzie – jak gabinet będzie gotowy, zadzwonimy po Państwa.
  • Jeżeli mięli Państwo kontakt z osobą zakażoną prosimy o odwołanie wizyty.
  • Na początku wizyty zostaną Państwo poproszeni o umycie rąk i ich dezynfekcję oraz wypełnienie ankiety. Na rzeczy osobiste (portfel, telefon, okulary, torebka itp.) dostaną Państwo torebkę jednorazową, w której zabierzecie ww przedmioty ze sobą.

Potrzeby każdego pacjenta są różne, dlatego by najlepiej zaplanować czas i skierować do opowiedniego specjalisty, prosimy o kontakt telefoniczny .