insta

ICON

Próchnica, borowanie, ból – trzy słowa przez które u większości Pacjentów pojawia się uczucie silnego dyskomfortu. A co gdybyśmy powiedzieli Państwu, że istnieje metoda nieinwazyjna, bezbolesna, całkowicie bezpieczna na usunięcie wczesnej próchnicy lub przebarwień z Państwa zębów?

Nieleczona, zaawansowana próchnica jest przyczyną stanów zapalnych miazgi zębowej i otaczających ząb tkanek, czego efektem mogą być silne bóle, a nawet utrata zębów. Metoda Icon którą z powodzeniem stosujemy w naszym gabinecie pozwala na leczenie bez borowania zmian próchnicowych w ich początkowym stadium, nawet na powierzchniach stycznych (między zębami) bez zbędnej utraty ich zdrowych twardych tkanek.

Zabieg może być przeprowadzony w trakcie jednej wizyty. Technika nie wymaga stosowania znieczulenia a wyleczona powierzchnia wygląda jak zdrowe szkliwo! Pamiętajmy jednak o profilaktycznych wizytach u stomatologa, ponieważ Icon nie może być stosowany w przypadkach zaawansowanego rozwoju próchnicy. W przypadku próchnicy, która prezentuje się w postaci dziury w zębie, konieczna jest tradycyjna metoda leczenia wiertłem.

Zapraszamy na konsultacje – zapisy: +48 662 337 307

https://stomatologia-rabien.pl/

https://www.instagram.com/stomatologia_rabien.pl/

https://www.facebook.com/stomatologia.rabien

pl_PLPolski

W związku z sytuacją epidemiologiczną, od dnia 30 marca 2020 r,
w gabinecie pracujemy w trybie wyjątkowym i przyjmuje pacjentów 
bólowych i potrzebujących natychmiastowej pomocy.

Aby zapewnić Państwu jak najbezpieczniejsze warunki wizyty podjęliśmy następujące działania:

  • Personel medyczny dla każdego pacjenta zakłada jednorazowe środki ochrony osobistej (maska, fartuch, czepek, ochraniacze na obuwie).
  • Po każdej wizycie gabinet jest odkażany (środki do dezynfekcji i lampa UV) i wietrzony.
  • W gabinecie może znajdować się tylko jedna osoba. Osoby towarzyszące proszone są o pozostanie w samochodzie lub na zewnątrz budynku. W przypadku przyjęć dzieci, w gabinecie może znajdować wraz z dzieckiem jeden rodzic lub opiekun prawny.
  • Rejestracja pacjentów odbywa się tylko telefonicznie – 662 337 307 lub 692 360 944. W czasie tej rejestracji odbywa się wstępna ocena ryzyka epidemiologicznego.
  • Do gabinetu mają wstęp tylko pacjenci umówieni.
  • Po dotarciu na miejsce, prosimy poczekać w samochodzie – jak gabinet będzie gotowy, zadzwonimy po Państwa.
  • Jeżeli mięli Państwo kontakt z osobą zakażoną prosimy o odwołanie wizyty.
  • Na początku wizyty zostaną Państwo poproszeni o umycie rąk i ich dezynfekcję oraz wypełnienie ankiety. Na rzeczy osobiste (portfel, telefon, okulary, torebka itp.) dostaną Państwo torebkę jednorazową, w której zabierzecie ww przedmioty ze sobą.

Potrzeby każdego pacjenta są różne, dlatego by najlepiej zaplanować czas i skierować do opowiedniego specjalisty, prosimy o kontakt telefoniczny .